Ansatte

Lesten

Webansvarlig NLM-barnehagene AS avd. Tryggheim Barnehage, Godøy

Stilling: Annet
474 62 810
lesten@nlmbhg.no

Marlén Sofie Ytterland Gidske

Stilling: Avdelingsleder
911 90 706
marlensofie@yahoo.no

Mona Tennfjord Alnes

Stilling: Assistent
991 69 833
mona.alnes@mimer.no

Marion Alnes

Stilling: Assistent
922 92 180
m-alnes@outlook.com

Kathrin Støbakk

Stilling: Assistent
482 80 741
kathrinstobakk35@gmail.com

Sara-Beate Dybvik

Stilling: Pedagogisk leder
934 54 199
sbdybvik@nlmbhg.no

Elisabeth Dyb-Sandnes

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
976 72 375
edybsandnes@hotmail.com

Siri Godø Alnes

Stilling: Barnepleier
971 80 843
sirigodoalnes@hotmail.com

Sandvika

Webansvarlig NLM barnehagene AS - avdeling Tryggheim, Godøy

Stilling: Annet

Randi Oksavik Juva

Stilling: Assistent
468 51 514
randi.o.juva@gmail.com

Deimante Jusiene

Stilling: Assistent
463 85 147
jusiene.deimante@gmail.com

Helene Grønmyr Stenerud

Stilling: Pedagogisk leder
952 19 073
heleneg-stenerud@hotmail.com

Ida Kristin Vartdal

Stilling: Pedagogisk leder
971 83 672
idakristin.m@hotmail.com

Dagny Antonsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
480 44 260
dagny.antonsen@hotmail.com

Marita Aarseth

Stilling: Pedagogisk medarbeider
959 42 986
maritaaarseth@hotmail.com

Storhornet

Webansvarlig NLM-barnehagene AS avd. Tryggheim, Godøy

Stilling: Annet
990 73 915
storhornet@nlmbhg.no

Bente Godø

Stilling: Assistent
975 46 929
bente_j_g@hotmail.com

Beate Godø

Stilling: Assistent
988 27 001
bmg@mimer.no

Kari Godø Aarseth

Stilling: Assistent
982 32 531
kargodo@online.no

Gunn Sissel Tveit Mulelid

Stilling: Pedagogisk leder
416 72 373
gsmul@hotmail.com

Aashild Leithe Hetland

Stilling: Pedagogisk leder
970 87 812
aashild.leithe@gmail.com

Emelie Valkvæ Nyvoll

Stilling: Pedagogisk leder
469 07 980
emeliedyb@hotmail.com

Oddfrid Holmen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
958 65 562
oddfridkarin@hotmail.com

Vaktliste

Webansvarlig NLM barnehagene AS - avdeling Tryggheim, Godøy

Stilling: Annet

Webansvarlig NLM-barnehagene AS avd. Tryggheim, Godøy

Stilling: Annet
990 73 915
storhornet@nlmbhg.no

Webansvarlig NLM-barnehagene AS avd. Tryggheim Barnehage, Godøy

Stilling: Annet
474 62 810
lesten@nlmbhg.no

Marlén Sofie Ytterland Gidske

Stilling: Avdelingsleder
911 90 706
marlensofie@yahoo.no

Mona Tennfjord Alnes

Stilling: Assistent
991 69 833
mona.alnes@mimer.no

Randi Oksavik Juva

Stilling: Assistent
468 51 514
randi.o.juva@gmail.com

Marion Alnes

Stilling: Assistent
922 92 180
m-alnes@outlook.com

Kathrin Støbakk

Stilling: Assistent
482 80 741
kathrinstobakk35@gmail.com

Bente Godø

Stilling: Assistent
975 46 929
bente_j_g@hotmail.com

Deimante Jusiene

Stilling: Assistent
463 85 147
jusiene.deimante@gmail.com

Beate Godø

Stilling: Assistent
988 27 001
bmg@mimer.no

Kari Godø Aarseth

Stilling: Assistent
982 32 531
kargodo@online.no

Gunn Sissel Tveit Mulelid

Stilling: Pedagogisk leder
416 72 373
gsmul@hotmail.com

Ida Kristin Vartdal

Stilling: Pedagogisk leder
971 83 672
idakristin.m@hotmail.com

Aashild Leithe Hetland

Stilling: Pedagogisk leder
970 87 812
aashild.leithe@gmail.com

Helene Grønmyr Stenerud

Stilling: Pedagogisk leder
952 19 073
heleneg-stenerud@hotmail.com

Sara-Beate Dybvik

Stilling: Pedagogisk leder
934 54 199
sbdybvik@nlmbhg.no

Elisabeth Dyb-Sandnes

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
976 72 375
edybsandnes@hotmail.com

Dagny Antonsen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
480 44 260
dagny.antonsen@hotmail.com

Oddfrid Holmen

Stilling: Barne- og ungdomsarbeider
958 65 562
oddfridkarin@hotmail.com

Siri Godø Alnes

Stilling: Barnepleier
971 80 843
sirigodoalnes@hotmail.com

Andre ansatte

Randi Elin Furnes

Stilling: Daglig leder
414 00 910
tryggheim.godoy@nlmbhg.no